МоваЯзык

/ Новини медицини

Усе тіло у шрамах: популярний антибіотик спотворив дівчину

29-річна француженка Каміль Лажі мало не померла через тяжкі опіки, викликані алергією на пеніцилін.

Так, після прийому пігулок її тіло на 90% покрилося пухирями, пише Daily Mail. Лікарі діагностували у Лажі синдром Лайєлла або токсичний епідермальний некроліз.

Зазвичай у хворих на нього пацієнтів підвищується температура, з'являється висип, потім на шкірі виникають великі пухирі, які швидко розкриваються із появою великих ерозій (пошкоджень шкіри). Можливий летальний результат.

Дівчина потрапила у реанімацію.

"Від синдрому Лайєлла немає ліків, тільки морфій, щоб приглушити жахливий біль, — розповіла вона. — Я була забинтована із ніг до голови, тому що 90% шкіри покривали опіки другого ступеня".

Крім шкіри, були вражені горло і трахея. Протягом декількох днів вона не могла говорити.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жителька Австралії позбулася усіх пальців на нозі через процедуру "риб'ячий педикюр" на курорті у Таїланді.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
14
0
Смішно
2
Цікаво
15
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини