МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Чоловік перебрав "Віагри" й отримав страшний ефект

Чоловік прийняв величезну дозу препарату для лікування еректильної дисфункції і отримав пошкодження очей - він став бачити світ у червоних кольорах.

Про це повідомляє Science Alert із посиланням на дослідження, опубліковане в журналі Retinal Cases and Brief Reports. Чоловік не зміг назвати конкретну дозу препарату, проте зазначив, що пив його прямо з пляшки. Уже рік він бачить все у червоному кольорі.

Зіпсувати зір міг силденафіл, який переважно виробляється під торговою маркою "Віагра". Як стало відомо, чоловік отримав мікроскопічні пошкодження ділянок сітківки, що відповідають за кольоровий зір.

Купив чоловік ліки в інтернет-магазині. Лікування поки не дало результатів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені назвали напій, здатний замінити "Віагру".

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
29
47
Смішно
8
Цікаво
39
Сумно
15
Треш

Блоги медицини